středa 4. září 2019

X. Mistrovství Vysočiny

Světelští šipkaři vládli Mistrovství Vysočiny

V sobotu 31.8.2019 se v Bowling Baru v Havlíčkově Brodě konalo jubilejní 10. Mistrovství Vysočiny pod hlavičkou RŠS. Vítězem turnaje a Mistrem Vysočiny pro rok 2019 se stal  světelský hráč Ondřej Bareš. Ve finále mu byl za soupeře vítěz pravé strany Lukáš Daňo. V odvetě se Barnymu zadařilo a po výsledcích 2:0 a 2:1 se mohl radovat ze svého druhého titulu, poprvé od roku 2016. Třetí se umístil a titul 2. vicemistra získal překvapivě, ale určitě zaslouženě domácí borec Michal Bílek, pro kterého to bylo vůbec první umístění na stupni vítězů v životě. Nejlepší ženou a Mistryní Vysočiny se stala Lucie Barešová. Jediné bingo (171) a nejvyšší zavření turnaje v podobě 107 bodů si do statistik zapsal Ondřej Bareš.
 Nejlepší hráči Mistrovství Vysočiny: nahoře Lukáš Daňo (2.), Michal Bílek (3.) a Pavel Prášek (4.)
dole Mistři Lucie Barešová a Ondřej Bareš

Mistrovství Jednotlivci:
1. Bareš Ondřej (Melouni Světlá n/S.)
2. Daňo Lukáš (Melouni B Světlá n/S.)
3. Bílek Michal (ŠK Bowling Havlíčkův Brod)
4. Prášek Pavel (Melouni B Světlá n/S.)


Turnaj dvojic byl vysloveně v režii obhájců vítězství Tomáše Dvořáka a Josefa Rezka, kteří po loňském prémiovém triumfu opět ovládli mistrovství bez jediné prohry. Ve finále si poradili s párem Lucie Barešová a Ondřej Bareš. Třetí místo obsadili domácí hráči Ivo Rückl a Luboš Staněk. Maximem (180) v turnaji dvojic se blýskl Jirka Šulista.
 Mistři a vicemistři turnaje dvojic
 druzí vicemistři turnaje dvojic

Mistrovství Dvojice:
1. Dvořák Tomáš, Rezek Josef (oba Melouni Světlá n/S.)
2. Barešová Lucie, Bareš Ondřej (oba Melouni Světlá n/S.)
3. Rückl Ivo, Staněk Luboš (oba ŠK Bowling Havlíčkův Brod)
4. Lihnart Jaroslav (Smrťovka Havl. Brod), Cáp Jaroslav (Kladiváři Havl. Brod)Závěrem přejeme úspěšnou sezonu, klidnou hlavu, pevnou ruku a také trochu toho štěstíčka...ať to lítá...

Žádné komentáře:

Okomentovat