úterý 14. května 2024

Melouni jsou zpět na vrcholu, slaví pátý pohárový titul!

V sobotu 20. dubna 2024 se konalo finále 12. ročníku Ligového poháru družstev a zároveň 9. Final Four 2024. Tradičně se hrálo v Bowling Baru Pražská v Havlíčkově Brodě.

Poháry a diplomy pro nejlepší týmy Final Four 2024

Nejlepší čtyři týmy letošního ročníku byly nalosovány do KO pavouka. V prvním semifinále se utkal nováček na tomto turnaji D.C. Helax Havlíčkův Brod proti týmu Klobáci B Ledeč nad Sázavou. Ve druhém semifinále se pak představili obhájci loňského vítězství Banditi Humpolec se čtyřnásobnými vítězi Melouni Světlá nad Sázavou.

První semifinále bylo jako na houpačce, prvně vedli Klobáci, poté Helax a následně opět Klobáci. Šipkaři z Ledče měli hodně blízko k postupu do finále již v základním rozpisu. Proti však byl Pavel Suchý, který zavřením 80 bodů vyrovnal stav semifinále na 20:20. V prodloužení byli brodští šipkaři chvíli lepší, ale Klobáci zabrali a nakonec si došli pro ten vítězný bod. Druhé utkání mělo celkem jednoznačný průběh, i když se jednalo o dva největší favority na celkové vítězství. Melouni neponechali nic náhodě, utkání s Bandity si pohlídali a postoupili do svého šestého finále Final Four, kde budou bojovat o pátý titul.

Malé finále a celkové třetí získali favoriti z Humpolce, kteří jasně porazili D.C. Helax 21:11. Banditi tak po loňském premiérovém titulu získávají čtvrté vítězství v Malém finále. Pro Helax to byla skvělá zkušenost, a i když se aktuálně jedná až o třetiligový tým, tak na finálovém turnaji zahrál velice slušné zápasy.

Velké finále nabídlo posázavské derby mezi týmy Melouni a Klobáci B. Favorit ze Světlé nezaváhal a po hladkém vítězství 21:7 si připsal již páté vítězství v ligovém poháru a navýšil svůj rekord v počtu celkových triumfů.

Velká gratulace všem účastníkům a příští sezonu se budeme opět těšit na skvělé výkony a nové příběhy...


Výsledky

Velké finále

Melouni Světlá n/S. vs Klobáci B Ledeč n/S. 21:7


Malé finále (o 3. místo)

D.C. Helax Havlíčkův Brod vs Banditi Humpolec 11:21


Semifinále

D.C. Helax Havlíčkův Brod vs Klobáci B Ledeč n/S. 20:21p

Melouni Světlá n/S. vs Banditi Humpolec 21:12


Pavouk on-lineMelouni Světlá n/S. - Vítězové Final Four 2024

Klobáci B Ledeč n/S. - 2. místo Final Four 2024

Banditi Humpolec - Vítězové Malého Finále

D.C. Helax Havlíčkův Brod - 2. místo Malé Finále

Předseda a kapitán vítězného družstva

Diplomy - Pamětní listy

Žádné komentáře:

Okomentovat