pátek 3. září 2021

Melouni potřetí ovládli ligový pohár

Melouni mají hattrick

V sobotu 28.8.2021 se v Bowling Club Baru v Havlíčkově Brodě konalo finále 9. ročníku Ligového poháru družstev - Final Four 2021. Bohužel letos se jeden z nominovaných týmů nemohl dostavit a tak se poprvé v historii hrálo systémem každý s každým - tzv. Final Three :-).
V prvním zápase se utkali Banditi Humpolec a DC Buldoci Knyk. Po první sérii singlů byl stav 5:3 pro humpolecké hráče a vypadalo to na vyrovnané utkání. Banditi však zabrali především ve dvojicích a zvítězili 21:5. Druhé utkání vystřídali Melouni vítěze předchozího utkání a s Buldoky zahráli ještě o jeden leg lépe. 
Poslední utkání pak bylo zároveň absolutním finálovým utkáním. Vítěz bral vše. Melouni začali skvěle a po úvodních zápasech vedli 7:1. Po tomto špatném úvodu se už Banditi nedokázali přiblížit na více než 4 body a tak ani svoji druhou finálovou účast nedokázali proměnit ve vítězství. Melouni završili hattrick a získali třetí triumf v řadě, zároveň tak vyrovnali rekord Tajfunu, který vládl v poháru v letech 2014-2016.

Výsledky

Velké finále
Banditi Humpolec vs DC Buldoci Knyk 21:5
DC Buldoci Knyk vs Melouni Světlá 4:21
Banditi Humpolec vs Melouni Světlá 11:21


Všichni účastníci Final Four Three

Zástupci nejlepších družstev

Melouni Světlá - Vítězové Final Three 2021

Banditi Humpolec - 2.místo Final Three 2021

DC Buldoci Knyk - 3.místo Final Three 2021

Diplomy - Pamětní listy 

Žádné komentáře:

Okomentovat